To je zlaté posvícení…

Tato i spousta dalších písniček bude v příštím týdnu znít celou školkou. Chystáme se totiž oslavit masopust. Bude se péct, zdobit, ochutnávat, veselit… V úterý všichni kamarádi vyrazí na masopustní průvod do okolí školky a společně si užijí veselé dopoledne nejen na zahradě.

Z důvodu jarních prázdnin na Praze 8 tento týden nebude plavání.

A co na děti čeká ve třídách?

Sluníčka si užívají mrazivé počasí. V příštím týdnu poznají zimní oblečení a postarají se o ptáčky. Roztřídí jim zrníčka, nasypou do krmítek a v pátek se je vydají krmit a pozorovat do Ďáblického lesa.

Myšky si v pondělí zatancují na vlastním karnevalu, napečou a ochutnají koláče, vyzkouší masky. Řádění a na úterním masopustu už jim po takovém tréninku půjde úplně samo a a plnými bříšky si pak od středy začnou povídat o zdravých dobrotách a lidském těle.

Hrášci prožijí masopust pěkně zvesela. Těšit se mohou na klauny, balónky, zvyky, koblihy, zkrátka samou legraci.

Veselit se budou také Zajíčci. Eda si jako správný zvědavý ušák nenechá nic ujít, a tak hned od pondělí začne se všemi svými ušatými kamarády pořádně řádit, tančit a skotačit.

Mravenečci budou mít příští týden nabitý program.  V pondělí napečou preclíky, v úterý se vydají do masopustního průvodu, ve středu na výlet a od čtvrtka začnou společně přemýšlet nad tím, čím by chtěli být, až vyrostou.

Přejeme Vám veselý týden!