Zdravíme všechny návštěvníky webových stránek a přinášíme informace o tom, co dalšího se u nás chystá. Nejen na dveře školky už netrpělivě ťuká jaro. Podle kalendáře sice doopravdy přijde až za pár dní, už teď se ale nemůžeme dočkat. Také se tak těšíte na výlety, procházky i řádění na hřištích?

A o čem si budeme povídat ve třídách?

Sluníčka budou pokračovat v hraní na profese. Některé si vyzkouší přímo ve třídě, za jinými se vydají mimo školku. Jako řidiči traktorů se v úterý vyřádí v zemědělském muzeu, s herci a uvaděči se ve čtvrtek setkají v opravdovém divadle a s plavčíkem v pátek v bazénu

Plno práce budou mít také Myšky. V příštím týdnu se vydají do kadeřnictví, napečou housky, orazítkují a doručí dopisy na správnou adresu.

Zajíčci dobře vědí, že na jaře je lepší vyrazit do přírody, než ležet nemocný doma v posteli. Spolu s ušákem Edou se tedy vydají ven, nachystají si vitaminy a popovídají o zdravém životním stylu. Za sportem a zábavou se vydají třeba v pondělí do ZOO, v úterý do herny Brumbambule a ve čtvrtek do divadla.

Hrášci se nemohou dočkat jarního sluníčka. Začnou ho proto volat hraním se zvířecími mláďaty, sázením osení a pečením jarních dobrot.

Mravenečků se od září stanou velcí prvňáci. Aby se nikdo z nich nebál a všichni věděli, na co se mohou těšit, připravil jim Ferda hru na školu a zápis nanečisto. V nejbližších dnech si vyzkouší čtení, prvouku a pracovní činnosti. Ve čtvrtek se vydají do divadla a v pátek do solné jeskyně.

Mějte pěkný týden!