Dobrý den všem návštěvníkům našich webových stránek,

je to neuvěřitelné, ale u pravidelných aktualit se v letošním školním roce setkáváme úplně naposledy. Školáci si s koncem týdne vyzvednou svá vysvědčení a pondělí jim začnou letní prázdniny. Všem odrostlým štíbrovským kamarádům proto přejeme, ať si slavnostní den i následné dva měsíce volna pořádně užijí. Ve školce nás žádné známky nečekají, kdyby to tak ale přeci jen bylo, rozdávaly by se samé jedničky. Paní učitelky (a nejen ony) si totiž všechny děti jen a jen chválí.

Zajímá Vás, jak jsme si užili společný školní rok a co nás v posledním týdnu ještě čeká?

Sluníčka prožívala svá dobrodružství s pejskem Punťou. Naučila se spoustu nových věcí a i z těch nejmladších dětí se tu stali ostřílení školkáčci. Poslední týden školního roku si jaksepatří užijí. Zařádí si ve třídě, na zahradě i na hřišti, vydají se na výlet, pochutnají na zmrzlině a ve čtvrtek  si užijí společné dopoledne s rodiči.

Myšek se pravidelně hlásila neposedná myší rodinka. Chystala dětem spoustu zábavy i překvapení a naši malí myšáci se od nich dozvěděli a naučili mnoho zajímavého. Poslední společný týden letošního školního roku věnují oslavám myších narozenin a letním radovánkám.

Hrášci celý rok dováděli s maňáskem Pepou. Ze třídy byl slyšet častý smích, pochvaly a jásání. A jak by také ne. Společně s legráckami a kamarádským hraním se tu totiž všichni kluci naučili sami obléknout, najíst, ochutnat něco nového nebo sdělit, co si přejí. V příštím týdnu si užijí rozloučení s budoucími školáky, úterní výlet na koně a čtvrteční odpoledne na společném letním posezení, které pro všechny malé i dospělé Hrášky chystá jedna z maminek.

Zajíčci se školním rokem prosmáli společně se zvědavým zajícem Edou. Také oni zvládli celý rok skvěle. Každý ušák se naučil něco nového a ze všech se stali prima kamarádi. V příštím týdnu se mohou těšit na výlety a pravé letní dovádění.

Nejstarší Mravenečci se společně s Ferdou Mravencem pilně připravovali na svůj budoucí první rok v opravdové velké škole, kam se hned po prázdninách vydají. Vedli si skvěle, a tak pevně věříme, že se od září stanou spokojenými žáky. Svůj úplně poslední týden ve školce zakončí celá mravenčí prima parta na čtvrtečním odpoledni s maminkami a tatínky.

Milí rodiče i přátelé naší školky, děkujeme Vám za celoroční přízeň, pomoc a spolupráci. Přejeme Vám krásné prázdniny plné sluníčka. Budoucím školákům přejeme, ať jsou jejich první kroky na nových místech úspěšné a na všechny ostatní (nové i důvěrně známé tváře) se těšíme opět v září!