Zdravíme všechny čtenáře pravidelných aktualit z naší školky a přinášíme informace o tom, co vše se u nás bude dít v nejbližších dnech.

Ve Sluníčkách se od minulého týdne poctivě cvičí, fandí a sportuje.  Brzy se tu totiž bude konat velká zimní olympiáda, na kterou se naši nejmladší reprezentanti už pořádně těší. V pondělí proto vyrazí doladit závěrečnou formu do herny Krakov. Na trampolíně potrénují akrobatické skoky, na skluzavce sjezd a v úterý vzhůru do boje o medaile. Závodníci, držíme vám palce!

Myšky si povídají o lidském těle. Moc dobře už ví, kde mají hlavu, co umí naše ruce i na co máme uši a nohy. Co se ale stane, když takový malý myšák stůně? Co má dělat, když si odře tlapku, nebo když ho bolí zoubek? Jak to chodí u pana doktora a co ho čeká u zubaře? Právě o tom bude další vyprávění.

Kluk Pepa Kulihrášek vezme své kamarády nakupovat. A nebude to jen tak! V obchodě je totiž třeba pěkně pozdravit a hlavně si vybrat a povědět, co si chcete koupit. A protože ze všeho nejlepší jsou dobrůtky, vydají se naši Hrášci nejprve pro ně. Také jste zvědaví, co si budou přát? Aby je nikdo neošidil, nasypou si penízky do kasičky a vyrobí si počitadlo.

Bez práce nejsou koláče. O tom už Zajíčci určitě ví své. Povídání a seznamování s profesemi je totiž tak baví, že v něm budou pokračovat i v dalším týdnu.  Na vlastní tlapky si tentokrát vyzkouší, co dělá zedník, pradlenka nebo malíř. V pátek se za odměnu mohou těšit na výlet do zemědělského muzea.

Pracovat se bude také u Mravenečků. Chystá se tu požární poplach, velký úklid, třídění i razítkování dopisů a oprava havarovaných aut. A protože pilní mravenci se práce nebojí, stihnout i úterní návštěvu divadla.

Přejeme Vám pěkný týden!