Dobrý den všem návštěvníkům našich webových stránek,

vítáme Vás v novém týdnu a přinášíme další aktuality. Čas běží a na velké školáky čeká pololetní vysvědčení. Doufáme, že i naši odrostlí štíbrovští kamarádi (a obzvláště letošní prvňáčci) si tento den jaksepatří užijí. Ve školce nás samozřejmě žádné známky nečekají, kdyby to tak ale přeci jen bylo, rozdávaly by se jen samé jedničky. Paní učitelky si totiž všechny děti jen a jen chválí.

A jakou zábavou tedy oslavíme pololetní týden?

Sluníčka ve středu dokončí povídání o zdraví i těle a od čtvrtka se vrhnou na pravé zimní radovánky.  Přímo uprostřed třídy jim totiž nasněží, a tak si naši nejmladší kamarádi budou vyprávět o tom, jak poznat pravou zimu. Nasadí si čepice, nachystají teplé oblečení, budou se koulovat, stavět sněhuláka…

Také Myšky budou mít plné tlapky a dokonce i uši práce. Proč uši? Táta myšák se jim totiž chystá vyprávět pohádky. A ne jen tak ledajaké. Třída bude plná urozených princezen a statečných rytířů. Kromě toho si myšata stihnou postavit obrovský písečný hrad přímo uprostřed opravdového beachvolejbalového hřiště a v pátek se vydají na pohádkový výlet.

Pletenou šálu, čepici a rukavice v příštím týdnu užijí určitě i Hrášci. Podle aktuální předpovědi počasí jim totiž do třídy míří mrazivá zima, kterou si nejlépe užijí sněhovými radovánkami. A kdyby se náhodou meteorologové spletli, vůbec to nevadí. Bobovat, sáňkovat a koulovat a sněhulákovat se totiž á i bez sněhu.

Na Zajíčky čeká sladký týden. I když Edovo pohádkové vyprávění se pomalu chýlí ke konci, jedno poutavé povídání v zásobě přeci jen ještě má.  Naši ušáci společně zabloudí do lesa, vylezou na nejvyšší strom, objeví kouzelnou chaloupku, naloupou si perníček a přechytračí ježibabu. Kromě toho všeho se v úterý těší do divadla Gong na představení o štěňátku Dášeňce a v pátek do pohádkového Imaginária v Roztokách.

Týden plný princezen, vodníků, rusalek, obrů, ježibab a trpaslíků čeká také na Mravenečky. Ferda se s nimi chystá cestovat z pohádky do pohádky. A nejen tam. V pátek přidá tajemný a ve středu vodní výlet. Ten bude tentokrát také výjimečný.  Bazénový zvonec totiž našim mravenečkům v letošním roce zazvoní úplně naposledy.

Mějte pěkný týden!