Vítejte u dalších aktualit z naší školky.

Vzhledem ke státnímu svátku bude tento týden o jeden den kratší. Práce a zábavy nás ale i tak čeká spousta. Blíží se totiž svátek všech maminek a také odjezd na školku v přírodě a na obě události je třeba se pořádně připravit.

Maminky, ty umí věcí. Doma ale bydlí ještě táta a bráška nebo sestřička. Hádáte správně, další vyprávění pejska Punti bude o rodině. K tomu všemu se nejmenší Sluníčka hned v pondělí vydají do ještě do botanické zahrady a chybět samozřejmě nebude ani oblíbené páteční plavání.

Myšky si hned v pondělí vyrobí správnou čarodějnici a odletí s ní na výlet do botanické zahrady. Od středy se začnou zamýšlet nad tím, jak prima je to s maminkou a čím vším ji můžeme potěšit.

Hrášci se chystají na dalekou cestu. A ať už od maminky odjíždíte poprvé nebo jste zkušení výletníci, vždy je třeba pořádná příprava. Hrášci si tedy v příštích dnech poví o všem, na co se na školce v přírodě mohou těšit. Naplánují výlety, najdou svoje oblečení, zabalí kufry, natrénují cestu autobusem… Na opravdové výpravě už je potom určitě nic nezaskočí.

Vlak po kolejích, autobus po silnici, lodě na vodě, letadla ve vzduchu. A co takové metro, tramvaj nebo balón? O dopravních prostředky a bezpečnost na cestách se začnou zajímat Zajíčci. Čímpak asi vyrazí na pondělní výlet do botanické zahrady?

mraveništi proběhne rodinný týden. Kdo bydlí u nás doma? Co všechno umí táta? Jak můžeme pomáhat mamince a jakou legraci vymyslíme s bráškou nebo sestřičkou?

Přejeme Vám krásný týden!