Zpráva ze ŠVP

Dojeli jsme v pořádku a s dobrou náladou. Čeká na nás dobrodružství s popleteným panem řidičem Aloisem Rychlíkem, který nás celou cestu bavil. Po vyložení všech zavazadel ale usnul pod stromem a prošvihl odjezd zpět do Prahy. Jak ho teď asi dostaneme domů?

14. 5. – 18. 5. 2018

Příští týden čeká na všechny kamarády ze školky velká výprava. Společně se totiž chystáme na jarní ozdravný pobyt do přírody. Někteří jsou již zkušení cestovatelé, jiní vyrazí poprvé. Tak či tak, těšit se můžeme na týden plný zábavy, legrace a dobrodružství. Proslýchá se totiž, že na hradě Sloup, kam míříme, na nás čeká řada překvapení.

Takže, milí cestovatelé, pečlivě si sbalte, dobře se vyspěte a v pondělí ráno u autobusu ahoj!

Sraz bude v 8:00 na malém parkovišti v ulici Čumpelíkova (u bývalého bazaru kočárků).

7. 5. – 11. 5. 2018

Dobrý den, všem návštěvníkům webových stránek.

I tento týden nás ve školce čeká spousta zážitků. Z pohledu do kalendáře totiž víme, že se velmi blíží rovnou dva významné dny – svátek všech maminek a odjezd na školku v přírodě. Program ve všech třídách bude tedy podobný. Výroba dárečků a překvapení, vyprávění o maminkách, tatíncích i celé rodině a zároveň přípravy na ozdravný pobyt. Školka je ale plná šikovných kluků a holek, a tak nám práce určitě půjde od ruky a stihneme i oblíbenou výpravu do bazénu nebo dopolední výlet.

Mějte prima týden!