Srdečně zveme všechny rodiče, přátele i podporovatele naší školky na jedinečný koncert. Uskuteční se mezi Mezinárodním dnem dětí a Mezinárodním dnem hudby, tedy v neděli 5.6. od 19.00 v bezbariérovém Divadle MANA ve Vršovicích. Více než sto zpěváků a muzikantů ze čtyř gospelových seskupení (Maranatha Gospel Choir, Gospel Limited, Touch of Gospel a T’n'T) se rozhodlo podpořit muzicírování našich dětí a uspořádat tento benefiční koncert právě pro ně. Jeho výtěžek se promění ve vybavení naší muzikoterapeutické místnosti. Zakoupíme za ně muzikoterapeutické nástroje a místnost zútulníme, aby se v ní děti dokázaly soustředit a nic je nerozptylovalo.

Přijďte si užít krásný večer, odpočinout si a nechat se unášet živými rytmy gospelu. Sami si budete moci vyzkoušet, že hudba je úžasným prostředkem, který dokáže člověka potěšit a navodit mu pozitivní náladu.

Pozvánku rozšiřte i mezi své známé a přátele. Nebojte se s sebou vzít i děti. Mohou si klidně při koncertě zatančit. Bližší informace můžete sledovat na facebookových stránkách: https://www.facebook.com/events/1761299887436394/

Pozvánka Gospel